Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to pierwszy zakład bez ryzyka jest do 510 PLN.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest do dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie a stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty ponieważ wystarczy podać tam swoje podstaowe dane jak imię czy nazwisko oraz login hasło.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510. To sprawi, ze bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego. Później już możliwości jego wpisania nie będzie.

betclic kod promocyjny

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Warto jest wiedzieć, ze pierwszy kupon u bukmachera BetClic jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany to cała kwota trafi na konto gracza.

W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułDarmowe typy z Eliminacji EURO 2020 – 10 października (czwartek)
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera LvBet z aplikacji mobilnej
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.