Oferta limitowana nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS online. Przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE” nowy gracz może liczyć na bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych oraz premie za pierwszy depozyt do 1200 złotych.

1220 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

1220 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS online.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warto jest mieć na uwadze, że obecnie gracze mogą obstawiać jedynie mecze online, ponieważ jak dobrze wiadomo wszystkie punkty stacjonarne są zamknięte.

Warunki oferty są niezwykle proste i czytelne. W pierwszej kolejności użytkownik musi dokonać rejestracji konta online na www.STS.pl. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i czytelny, ponieważ wystarczy podać tam swoje wyłącznie podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny w STS na bonus bez depozytu:

Każdy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym otrzyma pewne 29 złotych na start do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby ta kwota znalazła się na koncie gracza.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Premia za depozyt w STS 2020:

Nie można również zapominać, że bukmacher STS przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 900 złotych. To w zamian otrzyma bonus w takiej samej kwocie. Łącznie użytkownik będzie posiadał 1800 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie nawet 1200 złotych.

BetGames w STS:

Nie można zapominać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie bukmacher STS oprócz obstawiania meczy online oferuje każdemu graczowi Betgames, czyli legalne gry online w karty.

Użytkownicy za prawdziwą gotówkę mogą tam grać w takie gry, jak chociażby poker, wojnę czy bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 15 marca [niedziela]
Następny artykułTyp dnia – 4 kwietnia
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.