Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na takie bonusy, jak Cashback do 110 PLN oraz premia za drugi depozyt do 500 PLN.

Nowy kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner

Nowy kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje dane osobowe.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Po czym wymagane jest od typera wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus do 610 PLN na start u bukmachera eWinner:

Następnie pozostaje graczowi dokonanie już depozytu i zagranie kuponu promocyjnego. Mogą na nim znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher eWinner posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

Bonus bez depozytu w STS

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Na jego koncie znajdzie się ta sama wygrana, którą bukmacher eWinner przeleje graczowi. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 110 PLN.

Na kolejną premię może liczyć ten użytkownik, który dokona depozytu. Na jego konto trafi bonus równowartości wpłaty, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Pewne typy na dzisiaj
Następny artykułTypy bukmacherskie – 9 czerwca (środa). Pewniaki na dziś
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.