Czas na mecze w ramach pierwszej rundy challengera w Lille. Jedno z wtorkowych rywalizacji w tych rozgrywkach będzie to mecz, w którym to przeciwnych stornach siatki staną Andrea Arnaboldi z Gregoire Berrerem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Skuteczne typy bukmacherskie za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie za darmo

Przynajmniej dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Rzecz jasna jest im Berrere i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Andrea ma swoje najlepsze lata gry już za sobą. Prezentuje się coraz bardziej przeciętnie i można powiedzieć, że już daleko mu do swoich najlepszych występów. Owsze występuje dosyć często, ale wyniki są na pewno dalekie od jego możliwości. W częsci turniejów nawet nie jest wstanie przejść eliminacji lub odpada już w pierwszych rundach.

Berrere można powiedzieć, że od dłuższego czasu zaliczył zaledwie jedną wpadkę. W pozostałych swoich turniejach gra na dobrym poziomie. Co zresztą potwierdzają jego rezultaty w Quimer zanotował finał, następnie w Forli i Pau zanotował ćwierćfinał!

Bonus bez depozytu w STS

Reasumując, Berrere niewątpliwie w ostatnich tygodniach radzi sobie dobrze. Czuje sie niewątpliwie mentalnie dobrze przygotowany do tego meczu. I co tutaj dużo mówić, jeśli zaprezentuje się an swoim poziomie to powinien bez większych problemów zanotować wygraną.

Spotkanie Arnaboldi – Barrere można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie www.meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Arnaboldi – Barrere21.36STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułGalatasaray – Barcelona: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 17 marca (czwartek)
Następny artykułWłochy – Macedonia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 marca (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.