Legalny polski bukmacher BetClic oferuje ciekawą promocję graczom, którzy typują piłkę nożną. Jeżeli okaże się, że jeden z typów został rozliczony jako przegrany w zamian operator przyzna bonus 40 PLN.

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowana konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja dostępna jest graczom do 29 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w niej należy się zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których znajdują się minimum cztery zdarzenia z piłki nożnej. Typy mogę pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

Legalny bukmacher Betclic Polska wyklucza z tej promocji kupony zagrane za środki bonusowe, z wykorzystaną opcją Cashout oraz zagrane systemem.

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jedno zdarzenie zostało przegrane to w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN, który znajduje się na koncie gracza w dniu 30 września.

Kod promocyjny Betfan „BETONLINE”

BetClic: darmowy zakład na start

Gracz, który wpisze w Betclic kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeżeli kupon okaże się przegrany to gracz otrzyma od bukmachera zwrot stawki do 500 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLigue 1: Montpellier vs Lyon – 27 sierpnia (wtorek)
Następny artykuł7. Kolejka PKO Ekstraklasy – Typy i analizy 30.08 – 01.09
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.