Specjalna ofertą powitalną graczom przygotował legalny w Polsce bukmacher BetClic. Ten operator oferuje graczom Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Typer, który chce skorzystać z tego bonusu koniecznie musi wpisać hasło promocyjne. A znajduje się one poniżej w artykule.

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Użytkownik chcąc skorzystać z bonusu powitalnego, czyli Cashbacku musi w pierwszej kolejności dokonać rejestracji konta online na stronie www.BetClic.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie typerowi w żadnym wypadku zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny BetClic za darmo:

Bonus powitalny będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje typerowi dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty bukmachera BetClic. Gracz ma prawo również do wyboru kuponu, czy będzie to mecz pojedynczy lub wielozdarzeniowy.

W przypadku, gdy faworyci zawiodą gracza to nic się nie stanie, ponieważ typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych.

BetClic online w Polsce

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują swoim graczom darmowe bonusy za obstawienie meczy, w takich promocjach jak chociażby „Pewny zakład’, „Wielka gra” czy też „Jackpoty”.

Dodatkowo typerzy mogą skorzystać z aplikacji mobilnej oraz TV BetClic, a tam dostępne są mecze na żywo i to bez żadnych ograniczeń i reklam.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 29 stycznia (środa)
Następny artykułTypy dnia – 4 lutego (wtorek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.