Sekundy dzieliły Cię od założenia konta w jednej z tych dwóch firm bukmacherskich? Ostatecznie się jednak powstrzymałeś (przynajmniej na pewien moment)? Chcesz bowiem dowiedzieć się jeszcze kilku informacji na ten właśnie konkretny temat? Czym cechują się oba podmioty hazardowe? Który jest lepszy? W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci dzisiejszy tekst.

Czym wyróżnia się młodsza firma bukmacherska?

Od razu chcemy wyjaśnić, że aktualnie na pierwszym miejscu (pod kątem m.in. popularności, liczby zarejestrowanych Klientów itd.) znajduje się STS. Młodsza firma bukmacherska także jest jednak bardzo wysoko w rozmaitych klasyfikacjach. Nie brakuje opinii, że ten podmiot hazardowy ma szanse, by w przyszłości zająć miejsce STS. Dlaczego? Warto podkreślić, że Betfan działa w pełni legalnie. Nie musisz mieć zatem żadnych obaw przed dokonaniem rejestracji w tym podmiocie hazardowym. Okazuje się, że nie brakuje tutaj uniwersalności pod kątem obstawiania. Wszak ta firma bukmacherska oferuje możliwość gry nie tylko z własnego konta, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Wysoka pozycja w rozmaitych rankingach nie jest przypadkowa. Należy zaznaczyć, że możesz bowiem liczyć na dobre bonusy. Na sam start jest oferowany cashback. Aż do poziomu 600 PLN. Potem do Twojej dyspozycji są także zakład bez ryzyka 70 PLN oraz podwojenie następnego depozytu (do 1000 PLN).

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Co należy wiedzieć o STS?

Na razie najlepszym bukmacherem na terenie naszego kraju jest STS. Ta firma bukmacherska także oczywiście działa legalnie. To w końcu m.in. sponsor naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn, która niedawno awansowała na Mistrzostwa Świata w Katarze. Poza tym spółka STS jest notowana… na giełdzie od grudnia 2021 roku. Co jeszcze jest ważne? Fakt, że ta firma bukmacherska oferuje uniwersalne usługi. Możesz obstawiać nie tylko w punktach stacjonarnych. Jeśli zaś już jesteśmy przy tym temacie, to trzeba nadmienić, że STS ma zdecydowanie najwięcej lokali na obszarze Polski. Poza tym możesz obstawiać z własnego domu, czy mieszkania. Korzystając ze swojego konta bukmacherskiego. Do wyboru jest także nowoczesna i zarazem szalenie przydatna aplikacja mobilna. Warto wspomnieć w paru słowach o bonusach. STS oferuje m.in. promocję bez depozytu w kwocie 25 PLN. Możesz także dokonać pierwszej wpłaty po zarejestrowaniu konta. Zostanie ona zaś zdublowana do poziomu 1200 PLN.

Gdzie jest więcej wydarzeń do typowania?

Ogólnie obie te firmy bukmacherskie rozpieszczają własnych Klientów. Warto zaznaczyć, że możesz obstawiać zatem rozmaite sporty. Nie tylko te, które znajdują się na półce z napisem „najpopularniejsze”. Do wyboru są także dyscypliny niszowe, czy wirtualne. Nie brakuje e-sportu i gier karcianych itd. Jeśli chodzi o wydarzenia rozrywkowe, to na tym polu króluje Betfan. Obecnie (stan na 30 marca 2022 roku) masz tam do wyboru ponad 90 takich opcji. Nie trzeba zatem grać tylko sportu. Wnioski nasuwają się same. Warto mieć konta u obu tych operatorów hazardowych.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułCzy na typach bukmacherskich można realnie wygrywać?
Następny artykułOlimpia Grudziądz – Lech Poznań: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 5 kwietnia (wtorek)