Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS na E-sport to „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. W ramach tej oferty każdy typer może liczyć na darmowe środki co tydzień. Najwyższa kwota, jaka może trafić graczom to 25 PLN.

E-sport. Bonus dla graczy

E-sport w STS. Bonus dla graczy

Obecnie E-sport jest niezwykle popularny wśród typerów. Wynika to z tego, że praktycznie każda dyscyplina jest zawieszona i tym samym oferty bukmacherów nie są zbyt bogate.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Gracze typujący zmagania w E-sporcie mogą skorzystać z akcji „Bezpieczne 25 PLN na E-sport„, która to w dodatku trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Warunkiem obowiązkowym, aby skorzystać z tej oferty jest zapisanie się do niej poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym użytkownik musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus za obstawienie E-sportu

Po spełnieniu powyższych warunków gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się jedynie kupony SOLO o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.85.

Na każdym zakładzie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z E-sportu. Bukmacher STS posiada bogatą ofertę na zmagania E-sportowe. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować między sobą, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 2 złote. Na uwadze gracze muszą mieć fakt, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS na koniec okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Suma za przegrane zakłady wyniosła 210 PLN. W prezencie na konto gracza trafi bonus o wartości 21 PLN.

Wszyscy typerzy w ramach tej oferty mogą liczyć co tydzień na jeden bonus, który to maksymalnie może wynieść 25 PLN.

Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej w STS:

W związku z Korona wirusem wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. To wszystko sprawia, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę powitalną każdemu graczowi już na sam początek.

Użytkownicy, którzy wpiszą hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym mogą liczyć na specjalny bonus powitalny, w którego skład wchodzą:

  • premia 29 PLN bez wpłaty własnej
  • darmowe środki równowartości depozytu do 1200 PLN

Otrzymaną gotówkę gracze będą mogli wykorzystać na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 4 kwietnia
Następny artykułTyp dnia 12 kwietnia [niedziela]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.