Darmowy bonus i to co tydzień oferuje w swojej najnowszej promocji bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć zakłady za minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia, aby otrzymać extra premię w wysokości 30 złotych i to bez wpłaty własnej.

Darmowy bonus 2020 dla każdego

Darmowy bonus 2020 dla każdego

Promocja „Extra 30 PLN” skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Akcja trwa do odwołania, ale skład się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Typer, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie na podstronie tej akcji, czyli w zakładce „Extra 30 PLN„.

Bukmacher STS kwalifikuje w ramach tej promocji kupony:

  • SOLO
  • AKO
Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba mieć jednak na uwadze, że kurs całkowity obu tych rodzajów zakładów nie może wynosić mniej niż 1.85.

Nie ma żadnych wytycznych co do typów więc gracz może typować wszystkie zdarzenia jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Natomiast stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 2 złote, a w dodatku z promocji są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupony, które zostały w tym samym czasie rozliczone otrzyma premię w wysokości 30 złotych i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

W czasie jednego etapu każdy typer może otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny STS 2020

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje darmowy freebet o wartości 29 PLN. Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Bonus trafi na konto gracza bez dokonania depozytu.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty wspomniany operator przyzna bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może wpłynąć bonus maksymalnie do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 19 stycznia (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 22 stycznia (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.