Przed nami zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. W związku z tą serią zmagań bukmacher BetClic przygotował promocję „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród 20 000 PLN.

Bonus dla każdego od legalnego bukmachera

Bonus dla każdego od legalnego bukmachera

Ta specjalna oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetCLic Polska, a dodatkowo wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Użytkownicy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że każdy użytkownik musi do tej akcji się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następne na podstronie promocji „Piłkarski Jackpot”.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zmagania z oferty przedmeczowej na spotkania z dwudziestej drugiej kolejki angielskie Premier League. Dopuszczalne typy przez bukmachera to 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Podczas tej serii potyczek dojdzie chociażby do takich stać jak Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, Everton vs Brighton.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że każdy gracz ma prawo zagrać maksymalnie pięć kuponów promocyjnych. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Użytkownicy, których kupony spełniają wyżej wymienione warunki promocji i zostały rozliczone jako wygrane, to oprócz wygranej podzielą między sobą pulę nagród, czyli 20 000 złotych!

Kod promocyjny u bukmachera BetClic za darmo 2020

Nowi gracze bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy Cashbacka wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli, pierwszy zakład okażę się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Jak los nie był taki łaskaw i kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia 8 stycznia (środa)
Następny artykułTyp dnia – 10 stycznia
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.