Bardzo ciekawą promocję dla aktywnych graczy oferuje bukmacher TOTALBet, który to codziennie oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości co najmniej 50 PLN.

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bukmacher codziennie do 31 sierpnia losuje pięciu zwycięzców, dla których przewidział bonusy w wysokości 50 PLN.

Chcąc wziął udział w losowaniu nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani też się zapisywać. Wystarczy, że gracz w dniu losowania będzie miał aktywny kupon za minimum 1 PLN.

Warto jest pamiętać, że losowanie odbywa się o godz. 16:00.

Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Natomiast lista zwycięzców zostanie opublikowana ja stronie bukmachera TOTALBet o godz. 19:00.

Gracze, którzy znajdą się na liście wygranych chcąc odebrać bonus muszą zalogować się w ten sam dzień na swoje konto u bukmachera TOTALBet w godzinach 19:00 – 20:00, a także potwierdzić chęć otrzymania bonusu poprzez klikniecie:

Gracz, który nie odbierze bonusu to automatycznie on przepada i jest kierowany do puli na następny dzień.

Bonus bez depozytu za rejestrację:

Bukmacher TOTALBet oferuje darmowy bonus za rejestrację dla swoich graczy. Wystarczy założyć konto i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, w zamian operator przyzna darmowy freeebet na zakłady bukmacherskie w wysokości 10 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy U21: Typ dnia Hiszpania vs Belgia – 19 czerwca (środa)
Następny artykułEURO U21. Pewniak dnia: Francja – Chorwacja – 21 czerwca (piątek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.