Czas na kolejne spotkania podczas Copa America 2019. Czas na ostateczne rozstrzygnięcia grupie A. Wenezuela chcąc myśleć o awansie musi zdobyć dzisiaj komplet punktów podczas potyczki z Boliwią, a trzeba przyznać, ze stać ich na takie osiągnięcie.

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Boliwia co tutaj dużo mówić jest to zdecydowanie najsłabsza drużyna podczas tej imprezy. Przegrała i to wysoko dwa swoje spotkania z Peru oraz Brazylią. Wenezuela co ciekawe ma dwa punkty na swoim koncie, a nie strzeliła ani jednej bramki, ani tez nie straciła. Jednak dzisiaj mają dobrą okazję do poprawy tego bilansu.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Obiekcie na miejscach dających awans są Peru i Brazylia, który zmierzą siew pojedynku bezpośrednim, wiec na pewno ktoś straci punktu. Wenezuela chcąc grać dalej musi w takim wypadku pokonać najsłabszą ekipę w tej grupie.

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

„Jeszcze przed rozpoczęciem Copa America było pewne, że Boliwia jest najsłabszym zespołem w tej grupie i trudno będzie jej coś zwojować” – pisze ekspert typydnia.pl

Ciężko jest uwierzyć, żeby Boliwia postawiła trudne warunki rywalowi. W dwóch wcześniejszych pojedynkach przegrywali i to dosyć wyraźnie. Z pewnością ta ekipa nastawi się tutaj na defensywę, a swoich szans będzie szukała z kontry i stałych fragmentów gry. Zresztą jak to było we wcześniejszych potyczkach. Jednak trzeba podkreślić, że zarówno Brazylia jak i Peru nie miały większych problemów, żeby przedostać się pod ich bramkę.

Wenezuela powinna sobie dzisiaj wreszcie postrzelać. Z prostej jednej przyczyny. Ta drużyna nie chciała przegrać dwóch wcześniejszych arcyważnych pojedynków, gdzie to mierzyli się z Brazylia oraz Peru. Cel osiągnęli i teraz mogą wreszcie zagrać na swoim poziomie. Maj składzie Rondona, który powinien poprawić swój zespół do wygranej.

Reasumując, można zapowiedzieć, że te pojedynek ma jednego faworyta. Jest im zespół Wenezuelki, który ma spore szanse na awans do kolejnej rundy. Chcąc to osiągnąć to przede wszystkim musi zrobić pierwszy krok, czyli wygrać ten mecz.

Spotkanie Boliwia – Wenezela można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Boliwia – Wenezela21.55STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułEURO U21. Pewniak dnia: Francja – Chorwacja – 21 czerwca (piątek)
Następny artykułPewny typ na dzisiaj: Jarry – Cuevas – 25 czerwca (wtorek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.