Wraz z Nowym Rokiem legalny bukmacher LvBet oferuje promocję swoim graczom, w której to nagradza graczy za aktywność. Łącznie darmowa gotówka trafi do 2025 graczy.

Freebet za darmo 2020

Freebet za darmo 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Typerzy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 1 stycznia do 19 do godz. 23:59 stycznia.

Bukmacher LvBet kwalifikuje w ramach tej promocji kupony pojedyncze lub kombi, na których to mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Dozwolona są typy z każdej dyscypliny bukmachera LvBet!

Typer sam wybiera również stawkę zakładu za jaką zostanie on zagrany. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że to, że z akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Bonusy o wartości 2020 PLN trafią do pięciu graczy, którzy w czasie trwania tej promocji uzyskali najwyższą wypłaconą kwotę.

Poza tym bukmacher LvBet nagrodzi 2020 typerów, którzy to w czasie trwania tej akcji dokonają największego obrotu.

Bonusy na kontach graczy znajdą się najpóźniej do 20 stycznia do godz. 23:59.

Bukmacher LvBet: Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu 2020

Bonus od LVbet online o wartości 20 PLN trafi może otrzymać każdy gracz, który dokona rejestracji konta u wspomnianego operatora i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Poza tym gracze mogą liczyć na dodatkowe darmowe środki. Bowiem bukmacher LvBet przyznaje bonus równowartości za pierwszego i drugiego depozytu, a można maksymalnie otrzymać 1000 PLN i 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp Dnia – 1 stycznia (środa)
Następny artykułTyp dnia – 4 stycznia (sobota)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.