W najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta piąta kolejka angielskiej Premier League. Z okazji tej serii spotkań leglany bukmacher BetClic Polska przygotował promocję „Piłkarski Jackpot”. Pula nagród jest spora, ponieważ wynosi, aż 35 000 złotych.

25. kolejka Premier League bonus dla graczy

25. kolejka Premier League bonus dla graczy

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetCic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Typer, który chce wziąć udział w tej promocji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”. Należy jednak pamiętać, że akcja dostępna jest typerom do 1 lutego do godz. 13:30.

Promocja polega na zagraniu kuponu AKO (wielozdarzeniewego), na którym mogą to znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania z angielskiej Premier League.

Na kuponie muszą znajdować się wyłącznie następujące mecze:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton
bonus bez wpłaty własnej od sts

Gracz na te pojedynki może oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów, a stawka każdego z nich musi wynosić minimum 10 złotych. Z akcji są wykluczone natomiast wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, który poprawnie wytypowali spotkania spełniające powyższe warunki promocji, a poza tym kupony ich spełniają powyższe warunki to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 35 000 złotych.

Nagrody do zwycięzców trafią najpóźniej do 4 lutego.

Bonus powitalny BetClic Polska online

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska online oferują graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej gracz musi jedynie wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Wówczas zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej gracz zwrot 100% stawki, która może wynieść maksymalnie 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 25 stycznia (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 29 stycznia (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.