Legalny polski bukmacher Etoto oferuje dla swoich graczy promocję „weekendowe granie”. Podczas tej akcji gracz, który podczas weekendu zagra trzy kupony otrzyma darmowy bonus w wysokości 40 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus 40 PLN na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Bonus 40 PLN na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Promocja skierowana jest to tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali nie mniej niż dwie wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warto jest pamiętać, że to tej promocji należy się zapisać jeszcze przed zagraniem kuponu. Trzeba to zrobić na stornie bukmachera Etoto.

Promocja aktywna jest podczas weekedów, tj. od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59, aż do odwołania. Jednak należy pamiętać, że w tych dniach kupony muszą zostać zagrane i rozliczone.

Chwać otrzymać bonus należy zagrać minimum trzy kupony.

W promocji biorą udział zarówno kupony single jak i AKO, ale w obu tych przepadkach kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.20.

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupn musi wynieść nie mniej niż 50 PLN. Natomiast z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher przyzna bonus w wysokości 40 PLN dla typera, który spełnia powyższe warunki promocji.

Chcąc otrzymać bonus należy do odebrać poprzez kliknięcie w opcję POP-UP po rozliczeniu kuponu, a następnie kliknąć „zatwierdź”. To sprawi, że środki na koncie pojawią się automatycznie.

Darmowa gotówka u bukmachera

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla typera, który założy konto i wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Warto jest pamiętać, że środki trafią na konto gracza nawet bez dokonania żadnego depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułPuchar Narodów Afryki. Darmowy typ na dzisiaj: Egipt – Kongo – 26 czerwca – (środa)
Następny artykułPewniaki na dzisiaj z piłki nożnej: Shenzhen – Shanghai SIPG – 30 czerwca (niedziela)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.