Przed nami dzień kolejnym dzień z eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy. W poniedziałek rozpoczynamy już szósta kolejkę. To sprawia, że do pierwszych rozstrzygnięć coraz bliżej.

Darmowe pewniaki za darmo z kwalifikacji Mistrzostw Europy 2020

Zapraszam do zapoznania się z darmowymi typami na poniedziałkowe pojedynki.

Irlandia Północna – Niemcy

Gospodarze obecnie mają komplet dwunastu punktów na swoim koncie. Jednak trzeba podkreślić, że nie mieli do tej pory wymagających przeciwników. Ponieważ grali po dwa spotkania z Estonią i Białorusią, gdzie to Wyspiarze wygrywali za każdym razem. Jednak trzeba podkreślić, że były to najsłabsze zespoły w tej grupie.

Niemcy natomiast mają dziewięć punktów. Podopieczni Loewa wygrali z Holandią, Białorusią, Estonią oraz przegrali kilka dni temu w spotkaniu rewanżowym z Holandią 4-2.

Z pewnością po porażce z Oranje podopieczni Loewa muszą wygrać ten mecz. Tym bardziej, ze grają z zespołem, który sklasyfikowany jest na pierwszej pozycji w grupie C. Chociaż trzeba przyznać, że do tej pory Irlandczycy mieli znacznie łatwiejszy terminarz. Mimo, że nie mieli mocnych rywali to wygrane nie były zbyt przekonujące. Ponieważ zaledwie jedno spotkanie wygrali przewagę więcej niż jedną bramką!

Owszem Irlandczycy są solidni w defensywie, ale podopieczni Loewa nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Potencjał, możliwości, doświadczenie czy klasa piłkarzy zdecydowanie przemawia za naszymi zachodnimi sąsiadami. Z pewnością od pierwszej minuty powinni zagrać Werner, Reus czy Gnabry, którzy powinni poprowadzić swój zespół do wygranej.

Nie da się ukryć, że to Irlandczycy będą nastawieni na defensywę w tym pojedynku, a przez zdecydowaną większość spotkania będą przeważać podopieczni Loewa, którzy pewnością będą dyktować tempo tego spotkania i od pierwszego gwizdka sędziego zaatakują bramkę przeciwników.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Estonia – Holandia

Nie da się ukryć, że będzie to mecz do jednej bramki. Holendrzy od pierwszej minuty będą przeważać podczas tego pojedynku i nie da się ukryć, że Oranje już na pierwsza połowę będą chcieli schodzić mając przewagę. Nastroje u Holendrów na pewno są bardzo dobre po tym jak kilka dni temu i to na wyjeździe pokonali Niemców 4-2!

Estończycy co tutaj dużo mówić od pierwszej minuty będą skupieni na defensywie, bowiem dobrze pamiętają przegraną 8-0 z Niemcami. Nie da się ukryć, że będą chcieli grać nawet piątką obrońców, bowiem dobrze wiedzą jaki potencjał mają Holendrzy.

Nie da się ukryć, że na każdej pozycji Oranje mają zawodników minimum o dwie klasy lepszych od rywali. I to wszystko powinno być widoczne na boisku. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą w tym pojedynki.

Szkocja – Belgia

Belgowie obecnie zajmują pierwsze miejsce w grupie, zaś Szkocja z dorobkiem sześciu punktów sklasyfikowani są na czwartej pozycji. Strata punktów w dzisiejszym pojedynku praktycznie przekreśli ich szanse na awans do Mistrzostw Europy.

Owszem w kadrze Belgów brakuje kilku kluczowych zawodników jak chociażby bracia Hazard. Przede wszystkim odczuwalny jest brak Edena, który możliwości posiada ogromne. Poza tym dzisiaj nie zagra Witsel. Jednak nie da się ukryć, że od pierwszej minuty powinni zagrać Origi, Lukaku, Mertens czy De Bruyne, którzy powinni poprawić swój zespół do wygranej. Belgowie słyną z niezywkle solidnej gry w ofensywie. W czterech z pięciu ostatnich spotkań strzelali minimum trzy bramki.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną z Belgów 3-0.

Szkoci z pewnością będą chcieli wykorzystać swój największy atut, czyli solidną grę w defensywie. Natomiast swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Jednak nie będzie to takie łatwe do osiągnięcia. Bowiem chociażby przegrali kilka dni temu i to na własnym obiekcie z Rosją 1-2. Teraz czeka ich zdecydowanie trudniejsze zadanie i tym bardziej nawet do jeden punkt będzie niezywkle ciężko.