Czas na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W czwartek swój mecz rozegrają, m.in. Biało – Czerwoni, którzy na wyjeździe zmierzą się z Łotwą. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której zmniejsza ryzyko przegrają.

Darmowy bonus od bukmachera STS

Darmowy bonus od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godz. 20:45. Gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału ani też się zapisać.

Warunki promocji są bardzo proste. Podstawowy krok jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym będzie zdarzenie specjalne na konfrontację pomiędzy Łotwą z Polską: „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramek”

Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 21 PLN.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher przyzna bonus 10 PLN pod warunkiem, że typ został rozliczony jako przegrany.

W przypadku kuponu wielozdarzeniowgo wszystkie zdarzenia oprócz zakładu specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Nowi gracze u bukmachera STS mogą liczyć na najnowszy pakiet powitalny. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby aktywować bonus dla nowych typerów.

Na start gracze mogą liczyć wówczas na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 7 października (poniedziałek)
Następny artykułDarmowe typy z Eliminacji EURO 2020 – 10 października (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.