Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas Pucharu Narodów Afryki. Pierwszy dzisiejszy pojedynek zostanie rozegrany pomiędzy Senegalem, a Beninem. Nie da się ukryć, że faworytami są piłkarze Senegalu, ale trudno jest uwierzyć, żeby był to zbyt porywający pojedynek.


Skuteczny pewny typ na dzisiaj za darmo z piłki nożnej

Skuteczny pewny typ na dzisiaj za darmo z piłki nożnej

W 1/8 finału piłkarze Senegalu rywalizowali z Ugandą. Mimo, że byli faworytami to wygrali skromnie 1-0, gdzie to mieli spore problemy z oddaniem celnych strzałów. Benin natomiast w fazie grupowej wszystkie swoje pojedynki remisował. W poprzedniej rundzie po rzutach karnych ta drużyna okazała się lepsza od Maroko.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Można spodziewać się, że piłkarze Beninu mogą lekko odczuwać trudy ostatniego spotkania, w których to grali dogrywkę. Poza tym przez ostatnie blisko 25 minut grali w osłabieniu. Podczas tamtego pojedynku byli nastawieni na defensywę. I z pewnością tak będzie i w dzisiejszym pojedynku. Ponieważ reprezentacja Beninu od fazy grupowej nastawiona jest na obronę i czują się dobrze w takiej grze, gdzie odpierają ataki swoich rywali.

„Niewątpliwie Senegal jest znacznie mocniejszym zespołem o większym potencjale, ale można być pewnym, że Benin w żadnym wypadku tutaj skóry nie sprzeda i będzie walczył o korzystny dla siebie wynik” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Senegal na pewno będzie przeważał tutaj przez zdecydowaną większość pojedynku, ale nie da się ukryć, że podopieczni Cisse mają spore problemy z wykończeniem akcji, a co dopiero mówić o strzelonych bramkach. Chyba najlepszym dowodem jest ich rywalizacja z Ugandą, gdzie to przez cały mecz oddali mniej celnych strzałów od niżej notowanego rywali.

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Jedynie ta drużyna dobrze zaprezentował się z Kenią, która kompletnie nic wybitnego nie pokazała w fazie grupowej i w ta bojmtymu wygrali 3-0. Wcześniej wygrali 2-0 z Tanzanią oraz przegrali 1-0 z Algierią. Owszem pod względem kadrowym są dużo lepszym zespołem od swoich przeciwników.

Reasumując, Senegal powinien wywalczyć sobie awans do kolejnej rundy. Jednak trzeba przyznać, że ta drużyna może mieć spore problemy z pewnym wygraniem pojedynku. Możliwości mają znacznie większe od swoich rywali, ale pytanie czy będą wstanie to osiągnąć.

Spotkanie Senegal – Benin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Senegal – Beninunder 2.51.52STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary
Następny artykułSuperpuchar Polski. Pewny dnia za darmo: Piast Gliwice – Lechia – 13 lipca (sobota)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.