Jedno z trzech piątkowych pojedynków podczas EURO 2020 będzie to starcie pomiędzy Anglią z Szkocją. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te starcie.

Anglia – Szkocja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Anglia – Szkocja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Po pierwszej serii spotkań na pewno nastroje są lepsze w zespole Anglii, która to wygrała swój pojedynek 1-0 z Chorwacją. Szkoci natomiast zaprezentowali się znacznie gorzej, gdyż musieli uznać wyższość Czechów 2-0.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

I trudno spodziewać się tego, aby Anglicy podczas tej rywalizacji mogliby straci c punkty. Bowiem górują nad swoimi rywalami i to bardzo wyraźnie. Chociaż zaznaczyć jest warto, że na przestrzeni ostatnich tygodni podopieczni Southgate’a nie prezentowali się zbyt wybornie w ofensywie.

Bonus bez depozytu w STS

Szkoci w dodatku przystąpią nieco podłamani rezultatem osiągniętym z Czechami. Dodać trzeba, że ta ekipa nie am zbyt dużo potencjału w ofensywie. To wszystko sprawia, że w tej rywalizacji skupią się na defensywie, a szans na strzelenie gola będą szukać z kontry.

Spotkanie Anglia – Szkocja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Anglia – Szkocja11.37STS
Anglia – Szkocjaunder 2.51.92Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułRosja – Finlandia: Typy bukmacherskie – 16 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Czechy – Anglia: Typy bukmacherskie – 22 czerwca
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.