Już w najbliższy piątek, tj. 9 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Pierwsze spotkanie będzie to rywalizacja pomiędzy Turcją z Włochami. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Turcja – Włochy: Typy bukmacherskie z analizą

Turcja – Włochy: Typy bukmacherskie z analizą

Faworytami w tej rywalizacji niewątpliwie są Włosi, którzy mają wszystkie atuty, aby wygrać ten mecz. Jednak trzeba dodać, ze są również wymieniani, jako główni faworyci do wygrania EURO.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Włosi niewątpliwie pod względem doświadczenia, potencjału, klasy piłkarzy, czy też jakości przewyższają swoich przeciwników. Do tego widać balans w tym zespołowe pomiędzy formacji. Reprezentacja Italii, jako całość stanowi niezwykle solidny kolektyw.

Można powiedzieć, że faworytami tego spotkania są Włosi. Chociaż na pewno nie będzie to dla nich łatwe spotkanie. Bowiem Turcy zagrają bez większej presji i tutaj będą mieli przewagę nad swoimi rywalami” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak trzeba powiedzieć, że cechą wspólną obu tych zespołów jest ofensywa. Obie ekipy potrafią kreować sporo okazji bramkowych, ale i je zamieniać na bramki. Włosi w porównaniu do rywali jednak radzą sobie dużo lepiej w ofensywie.

Turcy zaprezentowali się nie raz z całkiem dobrej strony. Widać, że posiadają spore możliwości. Chociaż zaznaczyć trzeba również fakt, że nie jest to do końca obliczalną drużyna. Zdarzają im się spore przestoje. A podczas spotkania z Włochami muszą zagrać na wysokim poziomie przez całe starcie.

Spotkanie Turcja – Włochy możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Włochy21.62Fortuna
Turcja – Włochyover 1.51.55Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 9 czerwca (środa). Pewniaki na dziś
Następny artykułRosja – Finlandia: Typy bukmacherskie – 16 czerwca
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.