Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim użytkownik limitowaną ofertę promocyjną już na sam start. Gracze już na sam początek mogą liczyć na łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Na wstępie dodać trzeba, że w skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 200 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jeśli tak to musisz mieć na uwadze, że musisz koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces jest bardzo prosty i zajmie każdemu użytkownikowi kilka chwil.

Bonus bez depozytu 2020

Należy mieć na uwadze, że trzeba dokonać odblokowania pakietu powitalnego. A dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE. Trzeba go wpisać podczas rejestracji konta.

Wówczas po poprawnej weryfikacji konta na koncie użytkownika znajdzie się bonus o wartości 20 PLN, który będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie. A nie trzeba dokonywać wpłaty, aby ta wartość znalazła się na koncie gracza.

Bonus bez depozytu w STS

Premia za depozyt bonus 100%:

Użytkownik, który dokonał swojego pierwszego depozytu otrzyma dodatkowe środki. Wysokość otrzymnego bonusu uzależnionego bonusu wynika wyłącznie z tego, jaka kwota została wpłacona:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto bukmacherskie 1100 PLN. W prezencie od bukmachera STS typer otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto każdego gracza to nawet 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty dokona również aktywacji Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Promocja objęte są zakłady: SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany użytkownik nie otrzyma zwrot całej stawki. Chociaż na uwadze warto jest mieć to, że maksymalna wartość, jaka może wynieść to nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na mecz Wisła Plock – Legia Warszawa – 11 września [piątek]
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj: Leicester – Arsenal – 23 września [środa]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.