Legalny bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na łączny bonus nawet o wartości 2230 PLN. To przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że w skład najnowszego pakietu powitalnego na chwilę obecną wchodzą następujące bonusy darmowe 20 PLN za dokonanie rejestracji kont, premia równowartości depozytu, aż do 2000 PLN, a poza tym zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co warto jest mieć a uwadze, żadnemu graczowi nie sprawi on wiele problemów.

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna 2020:

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna należy wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na kontach gracza bez żadnej wpłaty.

Bonus bez depozytu w STS

Bonus za depozyt u bukmachera eFortuna:

Polski bukmacher eFortuna zwiększa pierwszy depozyt dla graczy i przyznaje bonus równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 750 PLN. Taka sama kwota, ale w formie środków bonusowych trafi na konto użytkownik, ale w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że maksymalny bonus, jaki może trafić na konto gracza to, aż 2000 PLN.

Cashback na start do 210 PLN:

Dodać jest warto, że po dokonaniu pierwszego depozytu każdy gracz będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka.

Cashbackiem objęty jest pierwszy zakład i jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLazio – Brescia: Typy bukmacherskie z analizą, składy, kursy, kursy – 29 lipca [środa]
Następny artykułManchester City – Real Madryt: Typ dnia z analizą – 7 sierpnia [piątek]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.