Bukmacher Fortuna oferuje aktywnych graczom promocję „AKO Bonusy”. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon SOLO lub AKO, aby liczyć na dodatkowy bonus. Maksymalnie może on wynieść nawet 50%.

Fortuna – darmowy bonus do 50%

Fortuna – darmowy bonus do 50%

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Gracze z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu SOLO lub MAXIKOMBI i dodanie do niego bonusu kursowego!!

Na zakładzie musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Gracz sam wybiera jakie to będą typy, ponieważ bukmacher Fortuna dopuszcza zdarzenia z każdej dyscypliny z swojej oferty!

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że typy mogą pochodzić JEDYNIE z oferty przedmeczowej. Minimalny kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.15.

betclic polska bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic – Oferta zakładów, bonus za darmo 2020

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym zakład został rozliczony jako wygrany to typer może liczyć na większą wygraną. Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od ilości zdarzeń na kuponie.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

W ramach promocji „AKO Bonusy” każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod bonusy u bukmachera Fortuna za darmo:

Legalny bukmacher Fortuna w swoim pakiecie powitalny oferuje graczom na start: freebet bez depozytu o wartości 20 PLN, bonus równowartości pierwszej wpłaty o wartości do 1000 PLN PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: 20 grudnia (piątek)
Następny artykułTyp dnia 29 grudnia – niedziela
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.