Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Codziennie typerzy mogą otrzymać extra 20 PLN i to bez znaczenia, czy kupon był wygrany, czy przegrany.

Darmowy bonus codziennie od STS za obstawienie meczy

Darmowy bonus codziennie od STS za obstawienie meczy

Warunki oferty specjalnej „Codziennie 20” są bardzo proste. Wystarczy wyłącznie obstawiać zdarzenia z oferty przedmeczowej, aby poza wygraną gotówką typerzy otrzymali dodatkowe środki.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chcesz liczyć na bonus? Jeśli to tak, to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Pewne 20 PLN dla typerów za obstawienie meczy:

Bukmacher STS dopuszcza w ramach promocji „Codziennie 20 PLN” wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą składać się co najmniej dwa zdarzenia. Mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Jednak trzeba pamiętać, że typy mogą być wyłącznie z oferty przedmeczowej. Natomiast kurs całkowity kuponu nie może wynosić mniej niż 1.85.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, którzy w czasie jednej doby zagrali zakłady za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzymają 20 PLN. Warto jest wiedzieć, że nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Co zrobić, aby taka kwota trafiła na konto. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE.

Wówczas za założenie konta typer otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Natomiast ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię 100% jej wartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: Lipsk – Freiburg- 7 listopada (sobota)
Następny artykułTyp dnia: Serbia – Szkocja – 12 listopada (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.