Legalny bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy zagrać cztery dowolne kupony SOLO lub AKO, aby otrzymać darmowy freebet i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Ta promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych (etapów), gdzie każdy z nich trwa od od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział tej akcji musi na przestrzeni tych dni zagrać minimum cztery dowolne zakłady AKO lub SOLO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

betfan kod promocyjny

Na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z każdej dyscypliny bukmachera STS, a typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka każdego zakładu promocyjnego musi wynosić równą kwotę 11 PLN. Warto jest wiedzieć, ze zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z tej oferty.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy zakład o wartości 11 PLN. Podczas każdego etapu użytkownik może liczyć na jeden bonus. trafi on na konto typera maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS

Legalny bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom pakiet powitalny, w którym to można otrzymać na start darmowy bonus o wartości 29 PLN bez dokonywania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularz rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Poza tym pierwsza wpłata u tego bukmachera STS jest objęta promocyjna. Operator przyznaje darmowe środki równowartości pierwszego depozytu. W ramach tego bonusu można maksymalnie otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 1 grudnia (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 3 grudnia (wtorek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.