Czas na spotkania półfinałowe w ramach Ligi Narodów grupy A. Najpierw o awans w czwartkowy wieczór staną przeciw sobie zespoły Belgii i Francji. I niewątpliwie wskazać jednoznacznego faworyta w tej rywalizacji nie jest łatwo.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Trzeba śmiało powiedzieć, że w obu tych ekipach nie brakuje znakomitych piłkarzy, którzy posiadają ogromne możliwości i potencjał.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chociaż Francuzi podczas ostatnich spotkań nie prezentowali się zbyt wybornie. Owszem nie mieli łatwych przeciwników, bo grali m.in. z Ukrainą, czy Bośnia. Jednak w pięciu ostatnich potyczkach wygrali zaledwie raz! Do tego ich styl gry nie do końca był porywający, gdzie popełniali również i błędy.

Bonus bez depozytu w STS

Belgowie natomiast niewątpliwie są na fali po ostatnich swoich występach, w których to bardzo pewnie wygrywali potyczki. I to co najważniejsze robili w ładnym stylu. Dodatkowo do gry zespołu powraca de Bruyne. To sprawia, że jakość tej drużyny niewątpliwie będzie jeszcze większa.

Spotkania Belgia – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Belgia – Francja21.76STS

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Typy i analiza na meczBayern Monachium – Dynamo Kijów – 29 września (środa)
Następny artykułTypy bukmacherskie na mecz Kolumbia – Ekwador – 14 października (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.