Czas na kolejne spotkania podczas Mistrzostw Europy U21. Jedno z dzisiejszych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Hiszpanią, a Belgią. Faworytem tego spotkania nie da się ukryć, że faworytami są Ci pierwsi którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Pewniaki z Mistrzostw Europy U21 za darmo

Nastroje w obu zespołach na pewno nie są najlepsze, ponieważ zarówno Hiszpanie jak i Belgowie przegrali swoje spotkania. Jednak bardziej bolesną porażkę zanotowali CI drudzy, którzy dosyć sensacyjnie przegrali z Polską. Belgowie oprócz pierwszych 20 minut pojedynku nic wybitnego nie pokazali.

Hiszpanie natomiast przegrali pojedynek z Włochami 3-1, ale trzeba przyznać, że nie był to zły mecz w ich wykonaniu. A poza tym Włosi to przecież faworyci di wygrania tej imprezy, a poza tym grają u siebie.

„Po przegranym pierwszym spotkaniu obie te drużyny na pewno będą chciały sięgnąć po wygraną. Jednak to Hiszpanie przewyższają rywala przynajmniej o jedną klasę” – pisze ekspert portalu typersi.net

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Hiszpanie mają niezywkle mocna drużyną przynajmniej na papierze, gdzie to nie brakuje bardzo dobrych zawodników, Ponieważ od pierwszej minuty powinniśmy zobaczyć Soolera, Mayorala, Formalsa czy Oyarzabala, którzy powinni nie raz zagrozić bramce rywali.

Belgowie w pierwszym spotkaniu zagrali bardzo słabo w defensywie, gdzie popełniali proste błędy. Warto jest podkreślić, ze Polacy byli wstanie strzelić im trzy bramki to teraz można powiedzieć, ze zapowiada się spory pogrom. Ponieważ Hiszpanie co tutaj dużo mówić są zdecydowanie mocniejszym zespołem pod każdym względem.

Reasumując, nie da się ukryć, że to właśnie Hiszpanie będą przeważać przez zdecydowaną większość tego pojedynku. Są nie tylko znacznie mocniejszym zespołem od swoich przeciwnik to w dodatku posiadają znacznie mocniejszy skład. W dodatku Hiszpanie myśląc o awansie nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

Spotkanie Mistrzostw Europy U21 Hiszpania vs Belgia możesz legalnie i za darmo oglądać na stronie meczyki.net.pl