W związku z zbliżającymi się rozgrywkami europejskimi i występem naszych drużyn. Bukmacher Forbet oferuje promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Można otrzymać nawet zwrot 100% stawki.

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja aktywna jest dla graczy do 10 lipca do godz. 19:00, a chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Na kuponie muszą znaleźć się tylko trzy spotkania, na których znajdują się polskie drużyny, tj. Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia. Oddany typ musi być oddany na zwycięstwo naszych przeciwstawili w pucharach europejskich.

Stawka za jaką zostanie zagrany kupon musi wynosić dokładnie 49 PLN lun 149 PLN. Jednak warto jst pamiętać, że wszystkie kupny zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej kampanii.

Bukmacher dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że będzie jeden błąd na kuponie. Przy dwóch błędach lub trzech błędach będzie to 50%.

Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu promocyjnego.

Kod promocyjny 2019

Kupony zagrane systemem nie biorą udziału w tej akcji.

Ewentualny zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 12 lipca do godz. 16:00.

Bonus na start u bukmachera:

Warto jest pamiętać, że bukmacher Forbet przyznaje darmowe bonusy za trzy pierwsze depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łącznie można otrzymać bonus nawet do 2000 PLN.

Dodatkowo można liczyć na extra bonus w wysokości 50 PLN za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułPewny typ z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj – 5 lipca (piątek)
Następny artykułDarmowy pewniak z Pucharu Narodów Afryki na dzisiaj: Senegal – Benin – 10 lipca (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.