Każdy gracz ma prawo skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej bukmachera Etoto. Na start typerzy mogą liczyć na premię nawet o wartości 1500 PLN.

Bonus 100% za depozyt dla nowych u bukmachera Etoto.

Bonus 100% za depozyt dla nowych u bukmachera Etoto.

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który nie posiadał konta u bukmachera Etoto. Dodatkowo dodać trzeba fakt, że typerzy bardzo często mogą liczyć na bonusy za obstawienie meczy u wspomnianego operatora.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bonus powitalny w Etoto 2021:

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać chcąc liczyć na bonus jest to rejestracja konta na stronie www.Etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Zaznaczyć jest warto, że nie trzeba w żadnym wypadku wpisywać hasła promocyjnego, ani tym bardziej się zgłaszać po darmowe środki.

Bonus bez depozytu w STS

Wystarczy jedynie dokonać depozytu. W zamian każdy z użytkowników otrzyma premię równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 1200 PLN. W ramach oferty powitalnej otrzyma taka samą wartość. Łącznie będzie posiadał 2400 PLN na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się na kontach graczy od razu po tym, jak wpłata zostanie zaksięgowana. Za otrzymana gotówka typer będzie mógł obstawiać mecze.

Zaznaczyć jest warto, że promocja objęty jest wyłącznie pierwsza wpłata. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTypy na el. MŚ 2022 – 31 marca. Pewniaki dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.