Już dzisiaj rozpoczynają się pierwsze spotkania 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Maroko, a Beninem. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku jest Maroko, które znacznie lepiej zaprezentowało się podczas fazy grupowej.


Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Maroko wszystkie swoje spotkania w fazie grupowej wygrało. Piłkarze tej reprezentacji pokonali kolejno RPA, WKS oraz Namibię. Wszystkie te trzy konfrontacje kończyli wynikami 1-0.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Z drugiej strony drużyna Benina nie przegrała żadnego spotkania, ale z drugiej strony również żadnego nie wygrała. Ponieważ wszystkie te trzy pojedynki zakończyli remisami z Ghaną, Gwineą oraz Kamerunem.

Bonus za rejestrację u legalnego bukmachera BetClic.

„Owszem może jakość gry Maroka nie zachwycała, ale co istotne potrafili wygrać swoje pojedynki. Benin można powiedzieć, że miał więcej szczęścia w swojej grze niż jakości” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Reprezentacja Maroka trzeba podkreślić, ze podczas fazy grupowej zaprezentowała solidną grę piłkę. Ten zespół przede wszystkim skupia się na defensywie, a dopiero później szukają swoich szans w ofensywie. I można być pewnym, że tak samo będzie i dzisiaj. Gra w obronie tego zespół wygląda naprawdę bardzo dobrze. Piłkarze stanowią solidy kolektyw.

Owszem w ofensywie ten zespół zbytnio nie błyszczał, ale trzeba podkreślić, że możliwości mają znaczne większe od swoich przeciwników. Widać rezerwy w tym elemencie i powinni wreszcie dzisiaj sobie postrzelać, ponieważ drużyna Benina nie powinna postawić im trudnych warunków. Udało się dla tej drużyny zremisować z Ghaną, ale trzeba podkreślić, że mieli tam więcej szczęścia niż swojej dobry gry. Co zresztą było widoczne w kolejnych pojedynkach.

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Nie da się ukryć, że Maroko nie tylko jest znacznie mocniejszym zespołem swoich rywali, ale do tego w fazie grupowe zaprezentowali się zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników.

Spotkanie  Kenia – Senegal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Maroko – Benin11.52STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLegalny bukmacher BetClic promocja na start do 1000 PLN
Następny artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.