Najnowsza promocja legalnego w Polsce bukmachera BetClic to „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji można zgarnąć extra bonusy. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pul nagród to 10 000 PLN.

Darmowa gotówka od bukmachera BetClic

Darmowa gotówka od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej osoba dokonała minimum jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Gracz, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać. Dokonać tog można najpóźniej do piątku 13 grudnia 2019 roku do godz. 18:00 na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO. Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą nic nim znajdować się wyłącznie zdarzenia z dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy
  • dopuszczalne typy to „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis
  • minimalna stawka 10 PLN
betfan kod promocyjny

Legalny bukmacher BetClic na tą akcję przeznaczył 10 000 PLN. Ta kwota zostaną podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji oraz musiał zostać on rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, że wygrana kwota z kuponu również znajdzie się na koncie typera.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic oferuje na start nowym użytkownikom kupon bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować Cashbacka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 510 PLN. Jak los był łaskaw i cała kwota znajdzie się na koncie graczy to cała wartość znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułVI kolejka Ligi Mistrzów. Lista kontuzjowanych i zawieszonych graczy. Kto nie zagra? – 10-11 grudnia.
Następny artykułTyp dnia – 13 grudnia (piątek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.