Bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie akcje „Multi+”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na większą wygraną. Premia, jaka może zostać przyznana w najwyższym stopniu to 50%.

Większe wygrane nawet o 50%

Większe wygrane nawet o 50%

Oferty bukmacherów z dnia na dzień robią się coraz bardziej bogatsze. Przyczyna tego jest niewątpliwie prosta. A mianowicie, sportowcy w małym stopniu wracają do rozgrywek. Już za kilka dni zostaną wznowione rozgrywki w Bundeslidze.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który to w swojej ofercie posiada akcje „Multi+”, w ramach to której akcji gracze mogą liczyć na większe wygrane, nawet o 50%.

Warto jest mieć na uwadze, że ta promocja trwa do odwołania, a swojego udziału w ramach tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Bonus za obstawienie meczy

W ramach tej akcji kwalifikacje się tylko zakłady, na których musi znajdować się nie mniej niż pięć zdarzeń. Jednak istotnym aspektem w ramach tej oferty jest to, że im więcej typów tym większy będzie przyznany bonus:

Bonus za obstawienie meczy

W dodatku gracz ma szerokie pole popisu, ponieważ dopuszczone przez bukmacher Betclic w ramach tej oferty są wszystkie dyscypliny. Poza tym typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Pamiętać trzeba natomiast i tym, że minimalny kurs typu to 1.20.

Gracz w czasie trwania tej oferty zagrać dowolna ilość kuponów. Typer sam wybiera sobie stawkę kuponu, ponieważ promocja nie są objęte zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Bukmacher Betclic zwiększy natychmiast wygraną pod warunkiem, że zakłady spełniają powyższe warunki i tym samym zostały one rozliczone, jako wygrane.

Betclic Polska. Kod bonusy na 550 PLN

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracja konta u bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka w wysokości 550 PLN.

Zakład będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Nie można również zapominać, ze ten operator oferuje regularnie graczom specjalne promocje, jak chociażby „Liga BetClic”, gdzie to gracze mogą otrzymać darmową extra gotówkę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułIsłacz Mińsk – Biełszyna
Następny artykułTyp dnia 16 maja [sobota]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.