Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu typerowi specjalną akcję promocyjna, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane. Wystarczy zawierać kupony AKO, zaś wspomniany operator zwiększy wygrana o 14%.

Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Nadmienić jest warto fakt, że oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata i każdy z graczy na pewno znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że rozgrywki piłkarskie nabierają rumieńców, ponieważ po przerwie letniej zostały wznowione rozgrywki w Premier League czy też Bundeslidze.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Z tej okazji bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom akcję promocyjną „Happy Hours”, w której to można liczyć na większe wygrane. Lecz na uwadze trzeba mieć, iż ta akcja jest dostępna wyłącznie w następujące dni oraz godziny: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Legalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane o 14%.

Legalny bukmacher eFortuna PL w ramach akcji promocyjnej „Happy Hours” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się minimum trzy mecze.

Aktualny kod promocyjny w STS

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, zaś mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i tez na żywo.

Grascz, który spełni powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć automatycznie większą o 14% od bukmachera eFortuna. Nadmienić jest warto fakt, że nie ma limitu co do zagranych kuponów.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy na sam stary u bukmachera eFortuna mogą skorzystać z limitowanych bonusów. Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład.jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 600 PLN. A i to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 2100 PLN!!

Lecz trzeba pamiętać, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS oferuje nowy pakiet powitalny na start do 1640 PLN.
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.