Drugie spotkanie podczas Pucharu Naroów Afryki rozegrają w środowy wieczór reprezentacji Egiptu i Kongo. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Faronowie, którzy w dodatku grają na swoim obiektu.

Pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Egipt nie da się ukryć, ze zaliczany jest do jednych z faworytów, aby okazać się najlepszym zespołem w tych rozgrywek. Poza tym ten turniej ta drużyna rozgrywa na własnej ziemi. Jeżeli idzie o pierwsze spotkanie w tych rozgrywek to piłkarze Egiptu wygrali skromnie 1-0 z Zimbabwe. Mimo, że przeważali od pierwszej do ostatniej minuty ich zwycięstwo było bardzo skromne.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

A przecież mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać w tym spotkaniu tacy piłkarze jak Salah czy Tezeguet, którzy powinni dominować od pierwszej do ostatniej minuty pojedynku. Możliwości ku temu mają, a także potencjał. To właśnie Ci piłkarze powinni dyktowa tempo tego spotkania.

„Egipt trzeba powiedzieć, że zawiódł w pierwszym spotkaniu, ale warto jest podkreślić, że możliwości ten zespół posiada bardzo duże. I śmiem twierdzić, że wykorzystają to w tym boju” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Kongo natomiast przegrało pierwszy pojedynek z Ugandą 2-0, gdzie to zagrało fatalne spotkani. Nie potrafili nawet zdominować rywala, który był niżej notowany. Owszem posiadają w składzie takich piłkarzy jak Bolasie, Bakambu czy Masuaku, ale potrafili oddać zaledwie trzy celne strzały, gdzie przynajmniej teoretycznie był słabszy rywal. Na pewno teraz będą chcieli zmazać nieco palmę z tamtego boju, ale trzeba podkreślić, że nie będzie to takie łatwe zadanie do zrealizowania.

bonus od bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Można być pewnym, że piłkarze Egiptu na pewno będą chcieli zagrać znacznie lepiej niż to miało miejsce w pierwszym pojedynku, gdzie to udało im się strzelić zaledwie jedną bramkę. Można się spodziewać, że reprezentant Konga będzie zmuszona do gry defensywnej i szukania swoich szans w stałych fragmentach gry jak i kontratakach. Jednak jest to bardzo ważny pojedynek dla Egiptu, jeżeli uda im się zdobyć trzy punkty w tym, bo o awans do kolejnej rundy praktycznie będą mieli już pewne. Z drugiej strony przegrana Konga można oznaczać praktycznie odpadnięcie z rozgrywek.

Spotkanie  Egipt – Kongo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Egipt – Kongo11.44STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułPewny typ na dzisiaj: Jarry – Cuevas – 25 czerwca (wtorek)
Następny artykułDarmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.