W związku z pojedynkiem pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitały, w którym to na start można otrzymać freebet o wartości 29 PLN, bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Darmowy bonus na mecz Barcelona – Real Madryt

Darmowy bonus na mecz Barcelona – Real Madryt

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja aktywna jest graczom w dniach 16.12 (01:00) – 18.12 (23:59). W tym okresie należy dokonać rejestracji konta. Dokona tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus bez depozytu od STS

Gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym w zamian otrzyma darmowy freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN.

Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. STS kod promocyjny wpisać można jedynie podczas zakładania konta w zakładach online STS.

betclic polska bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic – Oferta zakładów, bonus za darmo 2020

Bonus do 1200 na start od STS

Natomiast użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki. Wysokość bonusu uzależniona jest od wielkości wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 800 PLN. W prezencie od bukmachera STS otrzyma taką samą wartości. Razem będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus może wynieść 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN od STS

Poza tym bukmacher STS oferuje swoim graczom bezpieczny pierwszy zakład. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, który musi zostać rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.

W przypadku kiedy zostanie on rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLista zawieszonych i kontuzjowanych graczy. Kto nie zagra? 14-15 grudnia.
Następny artykułGran Derbi: Barcelona – Real Madryt. Typ dnia – 18 grudnia (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.