Można powiedzieć, że jest to pojedynek dwóch zespołów, które nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak w nieco lepszej dyspozycji przed tym pojedynkiem będą gospodarze, którzy to wygrali pierwszy mecz 1-0.

RB Lipsk – Tottenham: Typ i analiza

RB Lipsk – Tottenham: Typ i analiza

Wracając do pojedynku w Londynie to można powiedzieć, że bardziej aktywniejszym zespołem była ekipa z Bundesligi, która stwarzała sobie dobre sytuacje brakowe. Śmiało można powiedzieć, że sytuacji bramkowych z jednej, jak i drugiej strony w tamtym meczu nie brakowało.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W dodatku obie te drużyny nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak znacznie gorzej to wygląda wszystko po stronie gości, ponieważ ekipa Tottenhamu nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich pojedynków.

Nie da się ukryć, że największym problemem zespołu gości jest defensywa. Zachowanie czystego konta drużynie Tottenhamu przychodzi z wielkim trudem. Koguty w pięciu ostatnich meczach za każdym razem traciło minimum jedną bramkę.

Pomimo, że ekipa Red Bulla wygrała pierwsze spotkanie to na pewno losy awansu nie są przesądzone w tej rywalizacji” – pisze typer portalu toptypy.pl

Podopieczni Nagelsmanna na pewno nie znajdują się w tak dobrej dyspozycji, jak to miało miejsce chociażby w rundzie jesiennej. Jednak nie można zapominać o ostatnich występach tego zespołu, w których to wygrała ta drużyna chociażby z Lipskiem, czy Werderem.

Gospodarze z taką grą, jaką prezentowali w ostatnich meczach, nie powinni mieć większych problemów ze strzeleniem bramek, ponieważ piłkarze Red Bulla strzelali bramki w czterech z pięciu ostatnich spotkań.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Reasumując, zapowiada się niewątpliwie ciekawe spotkanie,w którym to można być pewnym, że emocji nie zabraknie. Tottenham jest na tyle doświadczonym zespołem, że podczas tego meczu spokojnie stać na odrabianie strat z pierwszego meczu.

Spotkania z RB Lipsk – Tottenham można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – TottenhamBTTS1.73BetFan
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 7 marca (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 15 marca [niedziela]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.