W czwartek 16 kwietnia rozpocznie się piąta seria spotkań w lidze białoruskiej. Jedno z tych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Eniergietyk-BDU z FK Haradzieja. Patrząc na wyniki obu tych ekip do tej pory to śmiało można powiedzieć, że dużo lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy.

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja: Typ i analiza

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja: Typ i analiza

Piłkarze Eniergietyk-BDU zgromadzili do tej pory trzy wygrane i jeden remis. Jednak trzeba podkreślić, że styl w jakim to robili był bardzo przekonujący. Nie mieli najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które to zresztą byli wstanie zamienić na bramki.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Trzeba też zaznaczyć, że nie mieli łatwych rywali, ponieważ przyszło im mierzyć się z BATE, Ruchem Brześc oraz FC Mińsk. W każdym z tych trzech pojedynków udawało im się zdobyć trzy punkty, a poza tym trzeba przyznać, że byli dużo lepszym zespołem.

Owszem przed tygodniem przegrali swoje spotkanie z Żodzino, ale mają teraz dobrą okazję do tego, żeby wziąć rewanż za tamten pojedynek. Pod względem kadrowym trzeba zaznaczyć, że posiadają również lepszych piłkarzy. Wszystko wskazuje, że od pierwszej minuty powinniśmy zobaczyć, takich piłkarzy jak Jakhshibaev, Bakic i Tweh. Każdego z nich spokojnie stać na sprawnie sporych problemów rywalom. Warto jest zaznaczyć, że ten pierwszy piłkarz jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem w całej lidze.

Zespół Eniergietyk-BDU prezentuje się znacznie lepiej od początku sezonu. Z pewnością w tym pojedynku będą chcieli się zrewanżować za ostatni mecz i tym samym zdobyć komplet punktów” – pisze typer portalu typydnia.pl

Owszem na pierwszy rzut oka rezultaty zespołu FK Kardzieja w ostatnich dwóch meczach są całkiem dobra, bo zdobyli w rywalizacji z FK Mińsk oraz Bielszyna komplet punktów.

Jednak trzeba oba te zwycięstwa rozłożyć na czynniki pierwsze. Po pierwsze rywale nie byli zbyt wymagający, ponieważ zajmowali miejsca w strefie spadkowej, lub tuż na dnia. Po drugie wygrane z takimi rywalami po 1-0 w żadnym wypadku nie przekonują.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Jednak należy również zaznaczyć, że goście od początku sezonu grają bardzo przeciętnie. Ten zespół przede wszystkim zabezpieczają „tyły”, a dopiero później szuka swoich szans z przodu. Fakt, że strzelili do tej pory cztery bramki jest tego najlepszym dowodem.

Reasumując, bardziej przekonują swoją grą trzeba przyznać gospodarze i rezultatami, jakie osiągnęła na początku sezonu.

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja11.81BetFan
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 13 kwietnia [poniedziałek]
Następny artykułTyp dnia – 17 kwietnia [Piątek]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.