Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowe spotkanie w lidze białoruskiej na Stroitel Stadion, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Szachcior Soligorsk z FK Słuck. Pomimo, że gospodarze należą do czołowych ekip w lidze to śmiem twierdzić, że goście są wstanie im urwać punkty.

Szachcior Soligorsk – FK Słuck: Typ i analiza

Szachcior Soligorsk – FK Słuck: Typ i analiza

Patrząc na obecną ligową tabelę to na pewno to wszystko nieco lepiej wygląda po stronie gości. Ekipa FK Słuck sklasyfikowana jest na trzeciej pozycji z dorobkiem siedmiu punktów. Udawało im się pokonać do tej pory Sławiję oraz Isłacz. Są to dwie drużyny, które sklasyfikowane są w TOP 10.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Szachcior póki nie nie zachwyca swoją grą. Obecnie ta ekipa ma na swoim koncie pięć punktów co daje im dwunaste miejsce w lidze. A przecież jest to drużyna, która wymieniania jest, jako faworyt do zdobycia Mistrzostwa kraju.

Gospodarze póki co negatywnie zaskakują. Ciężko jest uwierzyć, żeby nagle się przebudzili po dosyć przeciętnych pojedynkach w ostatnich starciach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Jednak trzeba podkreślić, że w ostatnich meczach to nie wyglądało za dobrze. Remisy z takimi zespołami, jak Nioman Grodno oraz FK Smalawiczy chwały im nie przynoszą. Jednak w dalszym ciągu ten zespół ma poważne problemy w ofensywie. Bowiem dwie strzelone bramki w czterech pojedynkach to podkreślają.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Pod względem potencjału, czy przede wszystkim kasy piłkarzy goście zdecydowanie odstają od rywali. Jednak trzeba zaznaczyć, że Słuck co wyglądają jak solidny kolektyw.

Przede wszystkim dużo lepiej wyglądają od swoich rywali. Fakt, że strzelili siedem bramek jest tego najlepszym dowodem. Trzeba również nadmienić, że jest to póki co najlepszy rezultat w całej lidze. W dobrej dyspozycji znajdują się Koanda i Serdyuk, którzy mają po cztery trafienia na swoim koncie. W drugiej ini solidnie prezentuje się Kozłov, który potrafi wypracować dobre sytuacje strzeleckie.

Reasumując, owszem gospodarze posiadają znacznie większy potencjał i doświadczenie od rywali. Jednak trzeba zaznaczyć, że zespół FK Słuck póki co radzi sobie całkiem obiecująco i powinien pokazać to w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – FK Słuck11.81BetFan
Rate this post
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 16 kwietnia [Czwartek]
Następny artykułTyp dnia – 18 kwietnia [SOBOTA]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.