Czas na kolejne spotkania w lidze białoruskiej. Jedno z sobotnich potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami FK Witebsk z Dynamo Brześć.

Witebsk – Dynamo Brześć: Typ i analiza

Witebsk – Dynamo Brześć: Typ i analiza

Owszem na pierwszy rzut oka ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Jednak trzeba zaznaczyć, że ekipa Dynamo Brześć bardziej przekonuje swoją grą.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Po pierwsze mieli bardzie wymagających rywal do tej pory i z nimi wygrywali. Bowiem przyszło im mierzyć się chociażby z FK Slutck czy też Isłacz Mińsk, gdzie to w tych dwóch pojedynkach wygrywali swoje konfrontacje. Gospodarze natomiast do tej pory wygrywali swoje mecze wyłącznie z Hardzieją oraz w ostatniej kolejce z zespołem Smalawiczy, który sklasyfikowany jest na ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

Kolejny atut zespołu gości jest to ofensywa. Strzelili do tej pory dwa razy więcej goli od swoich przeciwników. W ofensywie posiadają również lepszych piłkarzy, ponieważ od pierwszej minuty spore szanse na grę mają chociażby Gabi oraz Milvesky.

bonus bez wpłaty własne, wj od sts

Gospodarze tego pojedynku w żadnym spotkaniu w tym sezonie nie strzelili więcej niż dwa gola na jeden mecz. Jednak nie ma się czemu dziwić. W tym elemencie radzą sobie bardzo przeciętnie, a poza tym nie mają zbyt skutecznych piłkarzy w swoich szeregach. Bowiem jednie Nicolescu i Klopotskiy mają po jednym trafieniu w tym sezonie.

Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, w którym to emocji może nie brakować. Chociaż nieznacznie lepiej do tj pory spisuje się zespół gości i on jest nieznacznym faworytem tej konfrontacji” – pisze typer portalu etypy.pl

Poza tym warto również zobaczyć na bilans spotkań bezpośrednich, które zdecydowanie przemawiają za zespołem gości. Ekipa Dynama wygrała wszystkie ostatnie cztery spotkana z FK Witebsk.

Reasumując, pomimo, że drużyna FK Witebsk rozgrywa ten mecz na własnym obiekcie to nieznacznymi faworytami tego pojedynku są goście, którzy prezentują lepszą jakość gry. Do tego nie mieli żadnych problemów w ostatnich latach z pokonaniem rywali.

Spotkanie Witebsk – Dynamo Brześć możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Witebsk – Dynamo Brześć21.72STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 17 kwietnia [Piątek]
Następny artykułTyp dnia – 22 kwietnia [środa]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.