W czwartek 23 kwietnia rozpocznie się szósta kolejka ligi rezerw – Vysshaya Liga. Pierwszy mecz, jaki będzie miał miejsce w tej serii pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Neman z Enierguetykiem.

Neman – Eniergietyk: Typ i analiza

Neman – Eniergietyk: Typ i analiza

Patrząc na grę do tej pory obu tych zespołów i ich wyniki to dużo lepiej radzą sobie gospodarze. Zgromadzili oni do tej pory dziesięć punktów, a dla porównania ich rywale zaledwie połowę tego.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Do tego piłkarze Nemau grając na własnym obiekcie prezentują się niezwykle solidne. Nie mieli najmniejszych problemów z wygraniem swoich pojedynków strzelają po kilka bramek rywalom.

Trzeba równie zaznaczyć, że piłkarze Nemanu grają bardziej ofensywnie od rywali it o wszystko przekłada się na ich rezultaty. W pięciu meczach, jakie rozegrali do tej pory zaledwie raz nie strzelili bramki. Miało to miejsce przed tygodniem i to z zdecydowanie najlepszym zespołem w tych rozgrywkach.

W bardzo dobrej dyspozycji od początku zmagań znajdują się Tseslyukevich [trzy trafienia] i Marusić oraz Vashkevich, którzy mają na swoim koncie po jednym golu mniej. Z pewnścią tych piłkarzy zoabcyzmy od pierwszej inuty w tym pojedynku i tym samym można być pewno, że nie raz sprawią spore problemy dla rywali.

bonus bez wpłaty własnej od sts

Rezerwy drużyny Nemanu spisują się póki co znacznie lepiej. Poza tym bardziej przekonują swoją grą pod każdym względem.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Piłkarze drużyny Eniergirtyka pierwszą wygraną zanotowali dopiero przed tygodniem. Jednak w żadnym wypadku nie byłą to zbyt przekonująca wygrana, bo mała one miejsce z zdecydowanie najsłabszym zespołem w lidze.

Mało tego we wcześniejszych starciach prezentowali się bardzo słabo. Jednak główna przyczyna ich wyników to przeciętna gra w ofensywie Ciężko jest im stwarzać dogodne sytuacje bramkowe a co za tym idzie je zamienić na braki. Najlepszym tego dowód jest to, że strzelili do tej pory zaledwie pięć bramek. A trzeba nadmienić, ze jest to jeden z najsłabszych wyników w całej lidze.

Drugi aspekt do defensywa. Bowiem w pięciu pojedynkach, jakie zachowali do tej pory czyste konto zachowali zaledwie raz. Grając nawet przed tygodniem z najsłabszym zespołem w lidze Gorodieją stracili bramkę.

Reasumując, bardziej przekonuje swoją grą drużna gospodarzy. Piłkarze Nemenu, jak zagrają na takim poziomie co miało miejsce w ostatnich meczach to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Neman – Eniergietyk możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Neman – Eniergietyk 1 1.48STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 22 kwietnia [środa]
Następny artykułTyp dnia 25 kwietnia – [sobota]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.