W piątek 29 maja rozpocznie się dwudziesta dziewiąta kolejka niemieckiej Bundesligi. Jedyne spotkanie, jakie będzie miało miejsce w tym dniu będzie to rywalizacja, w której to o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Freiburga i Leverkusen.

Freiburg – Leverkusen: Typ i analiza

Freiburg – Leverkusen: Typ i analiza

Warto jest zaznaczyć, że obie drużyny obecnie zajmują dosyć wysokie miejsca w ligowej tabeli to różnica pomiędzy tymi ekipami jest dosyć wyraźna, ponieważ gospodarze obecnie mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów, zaś ich rywale pięćdziesiąt trzy.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Nie da się również ukryć tego, że Aptekarze są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Posiadają dużo większy potencjał, doświadczenie, czy też klasę piłkarzy. Cele przed rozpoczęciem nowego sezonu również ta eipa ma zdecydowanie większe od rywali, ponieważ walczy o TOP 4.

Bayer trzeba przyznać, że możliwości posiada spore, ale i też potencjał. W dodatku mają dobrą okazję do rewanżu za przegraną z Wilkami” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Po wznowieniu rozgrywek na pewno nieznacznie słabsze wyniki osiągają gospodarze. Jednak wynikają one z tego, ze w defensywie prezentowali się do tej pory bardzo słabo. Rywale nie miel żadnych problemów ze stwarzaniem im bramki.

A trzeba przyznać, że Bayer w ofensywie potrafi grać skutecznie i co za tym idzie nie ma żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. W każdym z tych spotkań, jakie rozegrali do tej pory nie udało im się zachować czystego konta. Jednak z drugiej strony w dwóch meczach strzelili cztery bramki.

Legalny bukmacher Betclic – Oferta zakładów, bonus za darmo 2020

Podkreślić również trzeba fakt, że goście posiadają znaczne lepszych zawodników w ofensywie w ofensywie. Przede wszystkim mowa tutaj o duecie Havartz – Volland. Obaj Ci piłkarze powinni sprawić spore problemy swoim rywalom. A przecież każdego z nich stać na strzelenie bramki, ale i wypracowanie dogodnych sytuacji bramkowych.

Reasumując, nieznacznym faworytem tego pojedynku jest drużyna gości. Aptekarze chcąc na pewno walczyć o czołowe miejsca, a przede wszystkim Ligę Mistrzów podczas przyszłego sezonu to nie mogą sobie pozwolić na stratę puntów w kolejnym meczu.

Spotkanie Freiburg – Leverkusen możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Freiburg – Leverkusen21.66STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia 27 maja [środa]
Następny artykułTyp dnia 2 czerwca [wtorek]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.