Coraz bliżej zakończenia spotkań w piłkarskiej Lidze Narodów. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to pojedynek pomiędzy Chorwacją z Portugalią. Patrząc na grę tych zespołów to większy potencjał mają przyjezdni i to właśnie oni powinni zdobyć komplet punktów w tym meczu.

Darmowy typ na mecz Chorwacja – Portugalia

Darmowy typ na mecz Chorwacja – Portugalia

Chorwaci trzeba powiedzieć, że w Lidze Narodów nie pokazują nic wybitego. Na pewno nie jest to ten sam zespół co sięgnął po wicemistrzostwo Świata. Fakt, że ten drużynie udało się zdobyć trzy punkty w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W dodatku te „oczka” zdobyli z Szwecją, która ma również na swoim koncie trzy punkty. Ciężko wskazać, jakiś plus przemawiający za gospodarzami, ponieważ różnica pomiędzy tymi zespołami jest spore. Gospodarze nie tylko nie stanowią solidnego kolektywu, ale i grają bardzo przeciętnie.

Tego na pewno nie można powiedzieć o Portugalii, której to drużyny gra wygląda zdecydowanie lepiej i to w każdym elemencie. Podopieczni Santosa są bardzo dobrze zorganizowani na boisku, nie popełniają błędów. Grają bardzo dobrze taktycznie.

Bonus bez depozytu w STS

Do tego mają w swoim zespole piłkarzy, którzy prezentują lepszą jakość niż ma to miejsce u gospodarzy. Bowiem w składzie przyjezdnych od pierwszej minuty z pewnością zobaczymy: Ronaldo, Felixa, Jotę, czy też Moutinho.

Reasumując, ciężko spodziewać się, aby ekipa Chorwaci zagrała na lepszym poziomie. Bowiem od dłuższego czasu widać regres ich formy. Do tego możliwości mają znacznie większe przyjezdni, niż gospodarze.

Spotkanie Chorwacja – Portugalia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Portugalia11.30Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: Serbia – Szkocja – 12 listopada (czwartek)
Następny artykułTyp dnia: Polska – Holandia – 18 listopada (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.