Pierwsza polska ekipa, która rozpocznie swoją przygodę to Piast Gliwice. Podopieczni Fornalika podczas spotkania wyjazdowego powalczą z ekipą Dynama Mińsk. Osobiście nie spodziewa się tutaj porywającego meczu, w którym to bramek powinno być, jak na lekarstwo.

Typ i analiza Dynamo Mińsk – Piast Gliwice

Typ i analiza Dynamo Mińsk – Piast Gliwice

Obie drużyny trzeba powiedzieć, że prezentują podobny styl gry. A mianowicie zarówno Dynami, ale i Piast przede wszystkim zabezpieczają „tyły”, a dopiero później szukają swoich szans z przodu.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Jakość Piasta każdy zna. Fornalik potrafi przygotował swoją drużynę do meczów. Jednak też trzeba powiedzieć, ze na wyjazdach ta ekipa gra jeszcze bardziej asekuracyjne niż to ma miejsce u siebie.

Dynamo owszem regularnie podczas ostatnich spotkań punktuje. Jednak wyniki nie do końca są przekonujące ponieważ są to skromne zwycięstwa po jednej bramce. Chociaż zespół z Białorusi również duża uwagę przywiązuje do defensywy.

Bonus bez depozytu w STS

Gospodarze grają trójką obrońców i dwójką „wahadłowych” to wszystko sprawa, że momentami bronią nawet pięcioma zawodnikami. To wszystko również i przekłada się na wyniki, ponieważ jak już wspomniałem obie ekipy nie tracą dużo bramek, ale jeszcze mniej ich zdobywają.

Patrząc w dodatku na to, że jest to jedno spotkanie i bez rewanżu to oba zespoły z pewnością jeszcze większa uwagę skipią do defensywy. To wszystko powinno przełożyć się automatycznie na niewiele sytuacji brakowych i samych bramek.

Przewidywane składy na mecz Dynamo Mińsk – Piast Gliwice:

Dynamo Mińsk: Pomazan – Goropevsek, Dinga, Shvestov – Batulla, Shitov, Silas, Olekhnovich, Rios – Bakhar, Kimovich

Piast Gliwice: Płach – Konczkowski, Huk, Czerwiński, Kirkeskov – Steczyk, Sokolowski, Vida, Lipski, Milewski – Parzyszek

Braki kadrowe na mecz Dynamo Mińsk – Piast Gliwice:

Dynamo absencje: Brak
Piast absencje: Brak

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Mińsk – Piast Gliwiceunder 2.5 bramek1.83STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: Legia Warszawa – Omonia Nikozja – 26 sierpnia [środa]
Następny artykułTyp dnia: Arsenal – Liverpool 29 sierpnia [sobota]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.