Po bardzo bolesnej porażce z Włochami reprezentacja Polski zmierzy się w środę na stadionie w Chorzowie z Holendrami. Jeśli zobaczymy na wyniki obu ekip to na pewno naszej reprezentacji będzie bardzo ciężko zdobyć nawet jeden punkt w tym starciu.

Typ i analiza meczu Polska – Holandia

Typ i analiza meczu Polska – Holandia

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Holendrów 1-0. Jednak w żadnym wypadku wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku. Bowiem podopieczni Brzęczka w każdym elemencie byli dużo słabsi.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W dodatku do tego pojedynku nasza reprezentacja nie przystąpi w zbyt dobrych nastrojach, ponieważ przystąpią wręcz po „blamażu” w meczu z Włochami. Bowiem wówczas w każdym elemencie odstawali od swoich przeciwników. Nie byli wstanie nawiązać walki z rywalem. Fakt, że nie oddaliśmy żadnego celnego strzały jest tego najlepszym dowodem.

Trudno spodziewać się tutaj nagłej poprawy gry. Tym bardziej, że z pewnością przez większość rywalizacji będzie na pewno zepchnięci do obrony i będziemy musieli liczyć na kontry i stałe fragmenty gry. Jednak w tych elementach podczas ostatnich meczy, nie prezentowaliśmy się za dobrze.

Trudno znaleźć mocny atut przemawiający za Polakami. Od dłuższego czasu gramy już bez pomysłu na grę i można odnieść wrażenie, że liczymy na szczęście” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w STS

Holendrzy przede wszystkie mają ogromne atuty w ofensywie. Nie tylko, że mają tam lepszych i bardziej doświadczonych piłkarzy. Jednak przede wszystkim mają pomysł na grę, czego na pewno nie można powiedzieć o naszej drużynie.

Oranej są wstanie zagrać ze skrzydła, ale i również otworzyć drogę do napastników poprzez prostopadłe podanie. Przyjezdni nie mają przecież żadnych problemów z utrzymaniem się przy piłce. Są wstanie utrzymywać się przez dłuższy okres czasu przy piłce. Pod względem wyszkolenia technicznego również Oranje znacznie lepiej wyglądają na tle przeciwników.

Reasumując, faworytem niewątpliwie tego meczu są Oranej, którzy prezentują znacznie lepszą jakość w grze. Możliwości również przemawiają za przyjezdnymi i jeśli nie zlekceważą oni swoich rywali to spokojnie powinni wygrać ten mecz.

Spotkanie Polska – Holandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Polska – HolandiaDNB 21.52Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: Chorwacja – Portugalia – 17 listopada (wtorek)
Następny artykułTyp dnia: Cracovia – Legia Warszawa – 22 listopada (niedziela)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.