Czas na kolejną serię spotkań w walijskiej Cymry Premier. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy zespołami TNS z Newtown. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze.

TNS – Newtown: Typ i analiza

TNS – Newtown: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Pomimo, że mamy dopiero początek sezonu to widać, że zespół TNS będzie walczył o jak najwyższe cele w lidze. Potencjał, doświadczenie, aspiracje gospodarze mają bardzo duże. Przecież zalicza się ich do głównych faworytów do wygrania tych rozgrywek.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W dodatku zespół TNS od początku sezonu radzi sobie bardzo dobrze cztery wygrane i jeden remis to pokazuje. Jeszcze ładniej to wszystko wygląda w bilansie brakowych, który wynosi 21-2.

betfan kod promocyjny

Dla porównania zespół Newtown zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli mając pięć punktów. Nie da się ukryć, że celem tego zespołu będzie i tak spory sukces, jak awansują do TOP 6.

„Drużyna TNS śmiało można powiedzieć, że minimum o jedną klasę przewyższa swoich rywali i jeśli zagrają w tym starciu na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trzeba dodać również, że ekipa TNS jest znaczne lepiej ułożoną taktycznie drużyną na boisku, nie ma „dziur” pomiędzy formacji. A fakt, że strzelili do tej pory najwięcej bramek w lidze i ich najmniej stracili jest tego najlepszym dowodem.

Z pewnością gospodarze będą dominować tutaj przez większość rywalizacji. Możliwości ku temu mają, a w dodatku grają na własnym obiekcie. Patrząc na bilans spotkań bezpośrednich to wyraźnie przemawia za gospodarzami. Bowiem zespół TNS wygrał cztery mecze z Newtown i tylko raz zanotował porażkę.

Reasumując, jeśli gospodarze nie zlekceważą tutaj swoich rywali i zagrają na swoim poziomie to śmiało trzeba powiedzieć, ze stać jest gospodarzy na wysoką wygraną. A wszystkie atuty ku temu mają.

MeczTypKursBukmacher
TNS – NewtownTNS – 1.51.56STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia: RB Lipsk – Schalke: Typ i analiza – 3 października [sobota]
Następny artykułTyp dnia Polska – Finlandia – 7 października [środa]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.