Przed nami III seria spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z dzisiejszych starć będzie to konfrontacja pomiędzy Salzburgiem z Bayernem Monachium. Śmiało można powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i powinno to być widoczna na boisku.

Salzburg – Bayern Monachium: Typ i analiza

Salzburg – Bayern Monachium: Typ i analiza

Na samym wstępie warto jest dodać, że obie drużyny mają podobny sytl gry, czyli są nastawione na ofensywę. Zarówno drużyna RB, ale i Bayernu zdecydowanie lepiej czuje się w ofensywie niż defensywie. Jednak co tutaj dużo mówić, to Bawarczycy w tej formacji mają znacznie lepszych piłkarzy, posiadają oni dużo większy potencjał, ale i możliwości.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Przebieg rywalizacji również nie jest trudny do przewidzenia. Z pewnością przez większość rywalizacji będą przeważać podopieczni Flicka, którzy są znacznie mocniejszą drużyną i to na każdej formacji. Dodać trzeba również fakt, że w swoich szeregach mają lepszych piłkarzy, ponieważ szansę na grę przecież mają Lewy, Mueller, czy Coman, którzy powinni poprowadzić tutaj swoją drużynę do zwycięstwa.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Piłkarze Bayernu nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, ponieważ przychodzą one dla nich z wielką łatwością. Bawarczycy są wstanie grać również wysokim pressgiem co na pewno przekłada się na grę. W dodatku są wstnaie utrzymywać się dłużej przy piłce, wymieniać się pozycjami. I to wszystko powinno być widoczne w tym starciu.

Gospodarze z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanej drużynie. Owszem ekipa RB nie prezentuje się źle w ofensywie. Jest to ich najmocniejsza strona. Jednak na pewno nie mają takiego potencjału, aby pójść na wymianę ciosów z Bayernem.

Z drugiej strony defensywa gospodarzy wygląda dosyć blado. Patrząc na to, że w tym starciu będzie nie raz wystawiona ona na próbę to na pewno zachowanie czystego będzie dla nich bardzo trudne. Bowiem można się spodziewać, że Bayern będzie często na nich napierał.

Reasumując, faworytami tego pojedynku niewątpliwie są Bawarczycy. Wszystkie atuty mają po swojej stronie pozostaje im tylko potwierdzić swoją klasę na boisku. A póki co cały czas są nie do zatrzymania.

MeczTypKursBukmacher
RB Salzburg – Bayern MonachiumBayern – 1.51.83STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Typ dnia: Atletico Madryt – Salzburg- 27 października (wtorek)
Następny artykułLiga Europejska: Typ dnia: Benfica – Rangers – 5 listopada (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.