Niewątpliwie nas wszystkich najbardziej elektryzuje spotkanie pomiędzy Senegalem, a Polską. Jest to niewątpliwie arcyważny pojedynek dla Biało – Czerwonych w kontekście awansu, więc można się spodziewać, że Biało – Czerwoni nie będą kalkulować w tym boju zagrają o pełną pulę.

Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Mistrzostw Świata U20

Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Mistrzostw Świata U20

Senegal obecnie ma sześć punktów na swoim koncie po dwóch wygranych na Tahiti oraz Kolumbią. O ile z tym pierwszym zespołem byli zdecydowanym faworytem i pewnie zdobyli trzy punkty. To już drugi pojedynek w ich wykonaniu nie był tak solidny. Przed Szyjewskim mieli problemy z utrzymaniem się przy piłce. Chociaż gra z kontry im się opłaciła, ponieważ dwa gole strzelili po rzutach karnych!

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Podczas dzisiejszej potyczki na pewno nie będą chcieli za wszelką cenne forsować tempa, ponieważ jeden punkt w tym pojedynku da im awans. A na pewno znowu będą chcieli wyczekać nasz zespół i szybko przedostać się pod naszą bramkę. Tym bardziej, że podopieczni Magiery mają spore problemy z utrzymaniem się przy piłce, a także dłuższą wymianą podań.

Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

„Senegal niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zespołem od Polaków. I można się spodziewać, że wszystkie braki będą chcieli wykorzystać nasze błędy” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Owszem robi wrażenie wygranie 5-0 nad Tahiti, ale do gry naszego zespołu można mieć cały czas sporo pretensji. Brakuje podopiecznym Magiery konsekwentnej gry oraz jej płynności. Piłkarze popełniają czasami proste błędy, brakuje dobrego podania, a część z nich nie dochodzi do kolegi.

Poza tym można się spodziewać, że rywale będą grali momentami również wysokim pressgiem, co może sprawić, że Biało – Czerwoni zaczną popełniać proste błędy i się gubić. Owszem kapitalnie w bramce póki co spisuje się Majecki, ale dobrze wiadomo, że wszystkiego nie obroni. Podobnie jak to zresztą było z Kolumbią!

Jednak Biało – Czerwoni muszą iść za ciosem po pewnej wygranej nad Tahiti. Kalkulacji żadnej ze strony naszego zespołu nie powinno być. Ponieważ Kolumbia zagra z Tahiti, gdzie to nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną, a to sprawia, że losy drugiego miejsca są wonczas przesądzone.

Reasumując, Polacy chcąc awansować do kolejnej rundy muszą zdobyć punkty w tym spotkaniu. Granie na bezbramkowy remis ciężko w to uwierzyć. A jak widać mamy kim straszyć Steczyk, Zylla czy Łyszczarze powinni dać się ze znaki rywalom.

Spotkania z Mistrzostw Świata U20 możesz leglane i za darmo oglądać na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Polska – Senegalovet 1.51.35Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułPewne typy z piłki nożnej – 28 maja (wtorek)
Następny artykułPewniaki z Mistrzostw Świata U20 – 30 maja (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.