Przed nami piłkarski weekend. Jedno z sobotnich pojedynków w rozgrywkach Wyszejszaja Liha będzie to mecz o punkty pomiędzy BATE z Sławija Mozyrz. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Ameryki nie odkryję twierdząc, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden i rzecz jasna jest im ekipa BATE, która zajmuje drugie miejsce mając dwadzieścia trzy punkty. Dla porównania zespół Swiawiji zajmuje dwunastą lokatę z dorobkiem ośmiu oczek.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za drużyną BATE, która to regularnie wygrywa swoje starcia i robi to w dosyć ładnym stylu, pokonując m.in. Ruch Brześć, czyli jedną z czołowych drużyn w lidze. Tego nie można powiedzieć o iich rywalach, którzy regularnie tracą punkty.

BATE jest wyraźnym faworytem tego spotkania. I tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet: Bonus bez depozytu na start

Sławija niewątpliwie dobrze wie, że nawet jeden punkt będzie im ciężko wywalczyć w tym starciu. Tym bardziej, że od początku sezon uradzą sobie niezwykle słabo. W ostatnim starciu kompletnie nie mieli nic do powiedziane rywalizacji z Gomel, gdzie przegrali 2-4.

BATE niewątpliwie od pierwszej minuty będzie chciało narzucić swój styl gry. Wszystkie możliwości, potencjał czy też klasę mają. W dodatku podczas każdego ze spotkań stwarzają sobie sporą ilość sytuacji bramkowych, które na pewno są wstanie zamienić na bramki.

Spotkanie BATE – Sławija Mozyrz możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
BATE – Sławija MozyrzBATE -1.51.72Fortuna
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 8 maja (sobota). Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Pewne typy na dzisiaj
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.