Końcowa marca należy do spotkań reprezentacyjnych. Już w najbliższą środę, tj. 24 marca zostaną rozegrane pierwsze mecze w ramach eliminacji do Ministrostw Świata w piłce nożnej. Jedno z tych potyczek to niewątpliwie będzie rywalizacja pomiędzy Belgią, a Walią.

Darmowe pewne typy na mecz Belgia – Walia

Darmowe pewne typy na mecz Belgia – Walia

Śmiało można powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. I śmiem twierdzić, że powinna ona być widoczna podczas tego spotkania. Belgowie co tutaj dużo mówić są dużo mocniejszą ekipą od swoich rywali i mają wszystkie atuty, aby to potwierdzić na boisku.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Przebieg tej rywalizacji również nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem można śmiało powiedzieć, że gospodarze od pierwszej minuty będą dyktować tutaj tempo spotkania, zaś przyjezdni skupią się na defensywie i szukaniu swoich szans z kontry i stałych fragmentów gry.

Belgowie przewyższają swoich rywali bardzo wyraźnie. I jeśli ich nie zlekceważą i zaprezentują swój styl gry to powinni pewnie wygrać te starcie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem gospodarze będą musieli poradzić sobie bez Lukaku. Jest to dosyć spore osłabienie. Jednak z drugiej strony kadra tego zespołu jest niezwykle bogata, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zobaczymy takich zawodników, jak Mertens, Batsguayi, Hazardm czy też De Bruyne, który pokazał już Prześlice nie raz , jak ma ogromne możliwości w swoich szeregach.

Walijczycy owszem są dosyć niewygodnym zespołem co zresztą nie raz pokazali. Jednak swojego stylu gry na pewno nie zmienią. Będą przede wszystkim zabezpieczając swoje tyły. A w obronie potrafią radzi obie dobrze, ponieważ w ostatnich meczach nie stracili zbyt dużo bramek. Z drugiej strony ten zespół nie strzela dużej ilości bramek.

Reasumując, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują za faworytów Belgów, którzy od swoich rywali są zdecydowanie mocniejsi. W dodatku grają na własnym obiekcie, więc jest to idealna okazja do wygrania i rozpoczęcia eliminacji wygraną.

Spotkanie Belgia – Walia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Belgia – Walia11.32STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 25 lutego. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy na el. MŚ 2022 – 31 marca. Pewniaki dnia
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.