Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom w dnu 26 kwietnia o 12%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja trwa jedynie w dniu 26 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00 i chcąc wziąć udział w tej promocji należy dokonać zawarcia kuponu właśnie w tych godzinach. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki promocji:

  • znajdowały się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej lecz z tej akcji sa wykluczone zdarzenia długotermiowe.

W promocji ni biorą udziału również kuponu:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji bez promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia z Premier League: Liverpool – Huddersfield – 26 kwietnia (piątek)
Następny artykułTyp z LaLiga: Valencia – Eibar – 28 kwietnia (niedziela)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.